PIEXON JPX4

JET PROTECTOR JPX4 predstavuje diskrétne skladný, intuitívne ovládateľný a vysoko účinný obranný prostriedok, ktorý máte vždy po ruke pre Vašu osobnú bezpečnosť vybavený až 4 nezávislými kvapalnými strelami. „JPX“ spúšťa vysoko koncentrovaný prúd vodného roztoku korenia s rýchlosťou 290 km/h, ktorý letí až 7 metrov a presne zasiahne svoj cieľ. To z neho robí najmodernejšie a najúčinnejšie zariadenie na báze kapsaicínu.

Model Compact má menšiu rukoväť, Compact Laser je ten istý model vybavený laserovým zameriavaním a model Laser je v podstate Compact Laser ale s väčšou rukoväťou a je vhodný pre profesionálne použitie. Zbraň sa dodáva s jedným ostrým zásobníkom. Objednať si môžete aj viac zásobníkov ako ostrých, tak aj cvičných – s potravinárskou farbou, na špeciálne želanie u väčších objednávok môže byť súčasťou UV farbivo.

Cena

384500
1384500
JPX4 Jet Defender Compact JPX4CP10
JPX4 Jet Defender Compact 2 Laser JPX4CP-L10
JPX4 Jet Defender Laser JPX4LE100
3 položiek celkom

7 metrový dosah

Patentovaný systém pohonu kvapalnej strely zaisťuje, že môžete spoľahlivo a presne trafiť predmety až do vzdialenosti 7 m – a to aj v náročných poveternostných podmienkach.

Účinná látka Piexol

Jedinečná, vysoko koncentrovaná účinná látka sa získava z rastliny Tabasco a je jednou z najsilnejších na svete. Vďaka svojej špeciálnej konzistencii zaisťuje Piexol bezpečnosť takmer za všetkých podmienok.

Premyslené do posledného detailu

S revolučným systémom pohonu Piexon dosahuje JPX efektívny dosah až 7 metrov pri rýchlosti prúdu (pri 1,5 m) 80 m/s (290 km/h). Vďaka samočistiacej náplni a minimu poletujúcich častíc je sebaparalýza takmer nemožná. Push-up zásobníky sú tiež samočistiace, absolútne nepriepustné a odolné voči teplu a chladu.

kategoria-jpx4-nakres2 kategoria-jpx4-dostrel

 

Späť do obchodu