JPX4 Jet Defender Laser

S JET PROTECTOR JPX4 máte vždy po ruke diskrétne skladný, intuitívne ovládateľný a vysoko účinný prostriedok pre vašu bezpečnosť. JPX4 laser si môžete zakúpiť bez zbrojného preukazu a bez evidenčnej povinnosti. Jedinou zákonnou požiadavkou je minimálny vek 18 rokov.

JPX4 Jet Defender Laser je novou generáciou profesionálnych obranných prostriedkov využívajúcich unikátnu technológiu aplikácie účinných slzotvorných látok. Je vyrobený z vysoko odolného polyméru a odolá aj nešetrnému zaobchádzaniu, teplotám alebo vlhkosti.

JPX4 zastaví útočníka z bezpečnej vzdialenosti rýchlo a dlhodobo, ale bez toho aby spôsobil trvalé zranenie. Spúšťa vysoko koncentrovaný prúd látky s rýchlosťou 290 km/h a rozptylom približne 40 cm, ktorá letí až 7 metrov a presne zasiahne svoj cieľ. Okamžite paralyzuje útočníka alebo agresívne zviera a spôsobí silné podráždenie dýchacích ciest, očí a kože, čo z neho robí najmodernejšie a najúčinnejšie zariadenie na báze kapsaicínu.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: JPX4LE100 JPX4LE300 JPX4LE200 Zvoľte variant
Značka: PIEXON
€499,20
Kategória: PIEXON JPX4
Laserové zameriavanie: áno
Počet zásobníkov: 4
Rukoväť: nie kompaktná
Rozmery: 194 x 40 x 143 mm
Váha bez lasera: 634 g
Dosah: 1,5 - 7 m
Bezpečná vzdialenosť: 1,5 m
Rýchlosť výstrelu: 80 m/s or 290 km/hr
Odpor spúšte: 8,5 kg
Aktívna látka: Piexol 400kS
Pracovná teplota: -20°C to +60°C
Batéria: nie je súčasťou balenia
Distribútor PIEXON pre SR
Distribútor PIEXON pre SR
Nakupujte výhodne a bez čakania
Len osobný odber
Len osobný odber
Na viac ako 15 miestach v SR
Nesmrtiace zbrane
Nesmrtiace zbrane
Bez potreby zbrojného preukazu
Švajčiarska kvalita
Švajčiarska kvalita
Účinné a spoľahlivé v každej situácii

JPX4 laser má oproti modelu JPX4 Compact väčšiu rukovať, je preto vhodný nielen na osobnú ochranu ale aj na profesionálne použitie v bezpečnostných zložkách.

Smerový tvar pištole umožňuje presné vypálenie prúdu tekutého korenia. Dokonca aj laici sa určite trafia. Patentovaný pohon zabraňuje strate tlaku a ponúka maximálnu spoľahlivosť. Tento produkt charakterizuje najjednoduchšia manipulácia a maximálna účinnosť. Používajú ho mnohé policajné a bezpečnostné orgány po celom svete. Pre tréning sú k dispozícii aj cvičné kazety. S JPX4 je možné vložiť jednotlivo 4 zásobníky.

Popis JPX4 Laser

JPX4 Jet Defender Laser je vyrobený z odolného polyméru – skladá sa z pažby a zväzku štyroch hlavní, ktoré slúžia zároveň ako zásobníky. Pažba, ktorá poskytuje plnohodnotný pištoľový úchop, v sebe ukrýva spúšťový aj úderný mechanizmus. V pažbe je ďalej integrovaný „Picatinny Rail“ pre taktické svietidlo a laserový značkovač ovládaný v spodnej časti. Laserový zameriavač je napájaný 3 batériami typu LR44, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Jednoduchým odistením obojstrannej páčky smerom uvoľníte poistku a odklopíte zväzok hlavní do ktorého potom môžete nabiť 4 zásobníky spojené plastovým klipom. Po zaklapnutí zväzku späť je JPX4 pripravený na použitie. Farba hlavní môže mať okrem štandardnej čiernej a žltej tiež oranžovú farbu.

Mechanizmus štyroch úderníkov sa automaticky prepína vplyvom predchádzajúceho výstrelu proti smeru hodinových ručičiek.

popis-jpx4-laser

Princíp výstrelu

Po klepnutí úderníka do „zápalky“ dôjde k zahoreniu prachu a expanzii vzniknutých plynov, ktoré vytlačia piest s dráždivou látkou. Rýchlosť výstrelu je až 80 m/s (merané na V1,5m) a dostrel až 7 m pri rozptyle do 50 cm. Látka sa konzistenciou podobá gélu, preto sa nerozšíri do priestoru ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi. Spúšť má dostatočne dlhý chod a navyše zaberá až v zadnej časti po úplnom stlačení aby nedošlo k náhodnému výstrelu, nie je teda nutná mechanická poistka.

K Piexon JPX4 Jet Defender Laser je možné dokúpiť príslušenstvo: opaskové puzdra, bezpečnostné puzdra, služobné puzdra, náhradné zásobníky (ostré aj cvičné), dekontaminačný sprej alebo taktické svietidlo.

Produkt neposielame, musíte si ho prevziať osobne v sídle našej spoločnosti alebo u niektorého z našich partnerov v rámci Slovenska, ktorých zoznam nájdete pri výbere odberného miesta v procese objednávky.

Použitie

 • Pri sebaobrane
 • Na ochranu osôb a majetku
 • Ako služobný donucovací prostriedok
 • Proti agresívnym zvieratám
 • Ako náhrada strelnej zbrane
 • Pre strážnikov MsP – posádky výjazdových vozidiel

Výhody JPX4 Jet Defender Compact 2 Laser

 • Vstavaný laser
  S laserovým zameriavaním budete mať situáciu neomylne pod kontrolou.

 • Vysoký zastavovací účinok
  S okamžitou účinnosťou a paralýzou útočníka alebo agresívneho zvieraťa.

 • Rýchla výmena zásobníka
  V priebehu pár sekúnd ste pripravení znovu strieľať.

 • Nesmrtiace účinky
  Odznejú o 45 min. po aplikácii.

 • Pevný úchop a mieridlá
  Vďaka pevnému úchopu a mieridlám je zaručená presnosť zasiahnutie cieľa.

 • 100% spoľahlivosť
  Zásobníky nie sú pod tlakom.

 • 4 náboje vysoko účinnej látky
  Pre rýchle a nekomplikované nabíjanie sa hlaveň jednoducho otvorí a zásobníky Piexon sa vložia jednotlivo alebo spoločne.

 • Inovatívny systém pohonu
  Na rozdiel od aerosólového spreja je pohonný systém rovnako spoľahlivý a bezpečný ako porovnateľná technológia automobilového airbagu.

 • Bezpečný a odolný voči poveternostným vplyvom
  Patentovaný systém pohonu zaisťuje, že JPX4 zostane prevádzkyschopný a účinný aj pri silnom protivetre alebo daždi. Nedochádza ku kontaminácii prostredia ani pri použití vo vnútri budov alebo v miestnosti.

 • Soft-Grip
  Pre optimálnu manipuláciu s JPX4 je celá rukoväť vyrobená z obzvlášť nekĺzavého materiálu, aby perfektne padla do ruky v každej situácii..

Obsah balenia

 • JPX4 Jet Defender Laser v čiernom prevedení.
 • 1x ostrý zásobník JPX Jet Defender.
 • Záručný list vrátane slovenského návodu.
 • Batérie (typ LR44 3ks) nie sú súčasťou balenia.

 

Späť do obchodu