PIEXON JPX6

JPX6 je vysoko efektívny prostriedok osobnej ochrany, ktorý zaujme nielen svojou kompaktnou ergonómiou ale aj neprekonateľnou jednoduchosťou použitia. Je bleskovo nabitý a jeho extrémne vysoká obranná sila z neho robí najefektívnejšieho zástupcu svojej triedy. Inovatívny dizajn JPX6 spája maximálnu kapacitu s kompaktnou veľkosťou takže ho môžete diskrétne uložiť kdekoľvek v domácnosti, alebo v aute aby bol v pravý čas po ruke.

JPX6 sa dodáva sa vo verzii bez a s laserovým zameriavaním. Zbraň sa dodáva s jedným ostrým zásobníkom. Objednať si môžete aj viac zásobníkov ako ostrých, tak aj cvičných – s potravinárskou farbou, na špeciálne želanie u väčších objednávok môže byť súčasťou UV farbivo.

Cena

360444
1360444
JPX6 Jet Defender Set JPX006
JPX6 Jet Defender Set JPX006-L
2 položiek celkom

7 metrový dosah

Patentovaný systém pohonu kvapalnej strely zaisťuje, že môžete spoľahlivo a presne trafiť predmety až do vzdialenosti 7 m – a to aj v náročných poveternostných podmienkach.

Účinná látka Piexol

Jedinečná, vysoko koncentrovaná účinná látka sa získava z rastliny Tabasco a je jednou z najsilnejších na svete. Vďaka svojej špeciálnej konzistencii zaisťuje Piexol bezpečnosť takmer za všetkých podmienok.

Premyslené do posledného detailu

S revolučným systémom pohonu Piexon dosahuje JPX efektívny dosah až 7 metrov pri rýchlosti prúdu (pri 1,5 m) 80 m/s (290 km/h). Vďaka samočistiacej náplni a minimu poletujúcich častíc je sebaparalýza takmer nemožná. Push-up zásobníky sú tiež samočistiace, absolútne nepriepustné a odolné voči teplu a chladu.

kategoria-jpx4-nakres2 kategoria-jpx4-dostrel

 

Späť do obchodu