Guardian Angel

Užívajte si svoj život naplno a prestaňte sa zbytočne trápiť potenciálnymi hrozbami. S ľahkým a kompaktným Guardian Angel neprídete o pocit bezpečnosti, a v prípade potreby bude okamžite po ruke a pripravený na použitie. Guardian Angel má dosah až 4 metre. Obsahuje vysoko účinnú látku Piexol, ktorá sa vyrába z rastliny Tabasco a je jednou z najsilnejších na svete. Vďaka svojej špeciálnej konzistencii zaisťuje Piexol dodatočnú bezpečnosť takmer za všetkých podmienok.

Rozdiely medzi GA II, III a modelom 4 PRO

  • Guardian Angel II nemá upevňovací klip na tele, preto je potrebné externý klip, resp. puzdro
  • GAIII má na ľavej strane klip na tele, preto ho môže skryte nosiť ľavák (vo vrecku alebo nohaviciach na ľavej strane), alebo pravák na pravej strane, ale už zavesený na opasku viditeľne
  • GAIV má na svojej pravej strane klip na tele, preto ho môže skryte nosiť pravák (vo vrecku alebo nohaviciach na pravej strane), alebo ľavák na ľavej strane, ale už zavesený na opasku viditeľne.

Všetky Guardian Angel sa dajú nosiť v kapsičke, rozmerovo sú totožné.

Guardian Angel je vhodný predovšetkým pre ženy. Má kompaktný dizajn takže sa bez problémov zmestí do kabelky a jeho použitie bude vďaka dobre navrhnutej ergonómii jednoduché a rýchle. V prípade núdze jednoducho zamierite na cieľ, posuniete poistku spúšte nabok a stlačíte spúšť. Látka Piexol bude presne vystrelená na vzdialenosť až 4 metrov. Môžete vystreliť ešte zostávajúcu druhú dávku, ktorá sa aktivuje automaticky po vystrelení prvej dávky.

Guardian Angel vás nevystavuje riziku sebapoškodenia: vďaka patentovanému spúšťaciemu mechanizmu sa látka rozprašuje presne a vysokou rýchlosťou takže vás neohrozí ani pri silnom protivetre. Puzdro je tvarované tak, že nesprávne použitie je takmer nemožné.

Cena

4148
14148
Guardian Angel II
Guardian Angel II modro-sivá
Momentálne nedostupné
€41,40
79
Guardian Angel III GA054
Guardian Angel® 4 PRO
€48
GA057
3 položiek celkom
Späť do obchodu