JPX6 Jet Defender Laser Set

Aby váš domov zostal naďalej tým najbezpečnejším miestom na svete, môžete sa chrániť pred nechcenými návštevníkmi pomocou JET PROTECTOR JPX6. Tento vysoko účinný systém zaujme nielen svojou kompaktnou ergonómiou ale aj neprekonateľnou jednoduchosťou použitia. Elegantný JPX6 je bleskovo nabitý a vždy pripravený aby ochránil to, čo je pre vás najvzácnejšie.

JPX6 si môžete zakúpiť bez zbrojného preukazu a bez evidenčnej povinnosti. Jedinou zákonnou požiadavkou je minimálny vek 18 rokov.

Spojením toho najlepšieho vznikla JPX6 Jet Defender Laser, ktorá kombinuje vynikajúce vlastnosti modelu JPX s novým dizajnom a vyšším počtom výstrelov ako u modelu JPX4. Rýchlo vymeniteľný zásobník Speedloader obsahuje 4 vysoko efektívne zásobníky so slzotvornou látkou.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: JPX006-L JPX006-L-3 Zvoľte variant
Značka: PIEXON
€444
Kategória: PIEXON JPX6
Laserové zameriavanie: nie
Počet zásobníkov: 4
Rukoväť: nie kompaktná
Rozmery: 194 x 37 x 127 mm
Váha bez lasera: 540 g
Dosah: 1,5 - 7 m
Bezpečná vzdialenosť: 1,5 m
Rýchlosť výstrelu: 80 m/s or 290 km/hr
Odpor spúšte: 8,5 kg
Aktívna látka: Piexol 400kS
Pracovná teplota: -20°C to +60°C
Batéria: nie je súčasťou balenia
Distribútor PIEXON pre SR
Distribútor PIEXON pre SR
Nakupujte výhodne a bez čakania
Len osobný odber
Len osobný odber
Na viac ako 15 miestach v SR
Nesmrtiace zbrane
Nesmrtiace zbrane
Bez potreby zbrojného preukazu
Švajčiarska kvalita
Švajčiarska kvalita
Účinné a spoľahlivé v každej situácii

JPX6 zastaví útočníka z bezpečnej vzdialenosti rýchlo a dlhodobo ale bez toho aby spôsobil trvalé zranenie. Spúšťa vysoko koncentrovaný prúd látky s rýchlosťou 290 km/h, ktorá letí až 7 metrov a s rozptylom približne 40 cm presne zasiahne svoj cieľ. Okamžite paralyzuje útočníka alebo agresívne zviera a spôsobí silné podráždenie dýchacích ciest, očí a kože, čo z neho robí najmodernejšie a najúčinnejšie zariadenie na báze kapsaicínu.

Smerový tvar pištole umožňuje presné vypálenie prúdu tekutého korenia. Dokonca aj laici sa určite trafia. Patentovaný pohon zabraňuje strate tlaku a ponúka maximálnu spoľahlivosť. Tento produkt charakterizuje najjednoduchšia manipulácia a maximálna účinnosť. Používajú ho mnohé policajné a bezpečnostné orgány po celom svete. S JPX6 je možné vložiť jednotlivo 4 zásobníky za pár sekúnd. Pre tréningové účely sú k dispozícii aj cvičné kazety.

Popis JPX6 Jet Defender Laser Set

JPX6 Jet Defender sa skladá z rámu a zásobníka. Obe tieto časti sú vyrobené z odolného polyméru, preto sú odolné voči nárazu aj vlhkosti. Rám sa skladá z pažby, úderného mechanizmu, spúšte a vodiacej koľajničky, na ktorú sa upevní zásobník so 4 náplňami. Pri nabíjaní zásobník pomocou obojstrannej páčky jednoducho uvoľníte a nasuniete. JPX6 Jet Defender je vybavený aj tzv. „Picatinny rail“, koľajničkami na ktoré môžete pridať príslušenstvo ako napr. taktické svietidlo.

popis-jpx6-2

popis-jpx6-odistenie-2

Spúšť má dostatočne dlhý chod a navyše až v zadnej časti po úplnom stlačení aby nedošlo k náhodnému výstrelu, nie je teda nutná mechanická poistka. Mechanizmus štyroch úderníkov sa automaticky prepína vplyvom predchádzajúceho výstrelu proti smeru hodinových ručičiek.

Princíp výstrelu

Po klepnutí úderníka do „zápalky“ dôjde k zahoreniu prachu a expanzii vzniknutých plynov, ktoré vytlačia piest s dráždivou látkou. Rýchlosť výstrelu je až 80 m/s (merané na V1,5m) a dostrel až 7 m pri rozptyle do 50 cm. Látka sa konzistenciou podobá gélu preto sa nerozšíri do priestoru ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi.

K Piexon JPX6 Jet Defender je možné dokúpiť príslušenstvo: opaskové puzdra, bezpečnostné puzdra, služobné puzdra, náhradné zásobníky (ostré aj cvičné), dekontaminačný sprej alebo taktické svietidlo.

Produkt neposielame kuriérom alebo poštou, musíte si ho prevziať osobne v sídle našej spoločnosti alebo u niektorého z našich partnerov v rámci Slovenska, ktorých zoznam nájdete pri výbere odberného miesta v procese objednávky.

Použitie

 • Pri sebaobrane
 • Na ochranu osôb a majetku
 • Ako služobný donucovací prostriedok
 • Proti agresívnym zvieratám
 • Ako náhrada strelnej zbrane
 • Pre strážnikov MsP – posádky výjazdových vozidiel

Výhody JPX6 Jet Defender Laser Set

 • Vysoký zastavovací účinok
  S okamžitou účinnosťou a paralýzou útočníka alebo agresívneho zvieraťa.

 • Rýchla výmena zásobníka
  V priebehu pár sekúnd ste pripravení znovu strieľať.

 • Nesmrtiace účinky
  Odznejú o 45 min. po aplikácii.

 • Pevný úchop a mieridlá
  Vďaka pevnému úchopu a mieridlám je zaručená presnosť zasiahnutie cieľa.

 • 100% spoľahlivosť
  Zásobníky nie sú pod tlakom.

 • 4 náboje vysoko účinnej látky
  Pre rýchle a nekomplikované nabíjanie sa hlaveň jednoducho otvorí a zásobníky Piexon sa vložia jednotlivo alebo spoločne.

 • Inovatívny systém pohonu
  Na rozdiel od aerosólového spreja je pohonný systém rovnako spoľahlivý a bezpečný ako porovnateľná technológia automobilového airbagu.

 • Bezpečný a odolný voči poveternostným vplyvom
  Patentovaný systém pohonu zaisťuje, že JPX6 zostane prevádzkyschopný a účinný aj pri silnom protivetre alebo daždi. Nedochádza ku kontaminácii prostredia ani pri použití vo vnútri budov alebo v miestnosti.

Obsah balenia

 • JPX6 v čiernom prevedení (bez batérie).
 • 1x ostrý zásobník JPX Jet Defender.
 • Záručný list vrátane slovenského návodu.
 • Batérie (typ CR2025) nie sú súčasťou balenia.

 

Späť do obchodu