PIEXON JPX2

Pokiaľ hľadáte obranný prostriedok bez potreby zbrojného preukazu, bez evidenčnej povinnosti, ktorý bude účinnejší ako bežné obranné slzotvorné spreje, JPX2 vás bude určite zaujímať. Na Jet Protector JPX2 sa môžete vždy spoľahnúť, je kompaktný, ľahko použiteľný a napriek tomu vysoko účinný obranný prostriedok, ktorý ochráni Vás a všetkých na ktorých Vám záleží.

JPX2 je prvý model od švajčiarskej spoločnosti PIEXON ktorý si získal tisíce spokojných zákazníkov po celom svete. Napriek kompaktným rozmerom má maximálnu obrannú silu, vo svojej triede patrí medzi najspoľahlivejších. JPX2 Gen2 je druhá generácia JPX2, ktorá bola overená viac ako 100 000-krát. Vylepšenia sú z veľkej časti založené na návrhoch zákazníkov: bleskurýchly spúšťací systém JPX4 bol teraz integrovaný do JPX2 Gen2, zlepšila sa aj ergonómia, schopnosť čítania a laserový systém. Rukoväť je vyrobená z vysokopevnostného oceľovo-polymérového kompozitného materiálu. Kompatibilita zásobníka s JPX2 Gen1 zostala zachovaná.

JPX2 sa predáva v štandardnej edíciiv edícii s laserovým zameriavaním. Každá zbraň sa dodáva s jedným ostrým zásobníkom. Objednať si môžete aj viac zásobníkov ako ostrých, tak aj cvičných – s potravinárskou farbou, na špeciálne želanie u väčších objednávok môže byť súčasťou UV farbivo.

Cena

229366
1229366
4 položiek celkom

7 metrový dosah

Patentovaný systém pohonu kvapalnej strely zaisťuje, že môžete spoľahlivo a presne trafiť predmety až do vzdialenosti 7 m – a to aj v náročných poveternostných podmienkach.

Účinná látka Piexol

Jedinečná, vysoko koncentrovaná účinná látka sa získava z rastliny Tabasco a je jednou z najsilnejších na svete. Vďaka svojej špeciálnej konzistencii zaisťuje Piexol bezpečnosť takmer za všetkých podmienok.

Premyslené do posledného detailu

S revolučným systémom pohonu Piexon dosahuje JPX efektívny dosah až 7 metrov pri rýchlosti prúdu (pri 1,5 m) 80 m/s (290 km/h). Vďaka samočistiacej náplni a minimu poletujúcich častíc je sebaparalýza takmer nemožná. Push-up zásobníky sú tiež samočistiace, absolútne nepriepustné a odolné voči teplu a chladu.

kategoria-jpx4-nakres2 kategoria-jpx4-dostrel

 

Späť do obchodu