JPX4 Jet Defender Compact 2 Laser

S JET PROTECTOR JPX4 máte vždy po ruke diskrétne skladný, intuitívne ovládateľný a vysoko účinný prostriedok pre vašu bezpečnosť. JPX4 Jet Defender Compact je novou generáciou profesionálnych obranných prostriedkov využívajúci unikátnu technológiu aplikácie účinných slzotvorných látok. Je vyrobený z vysoko odolného polyméru a odolá aj nešetrnému zaobchádzaniu, teplotám alebo vlhkosti. Vysoká rýchlosť výstrelu zaisťuje presnosť zásahu s maximálnym zastavovacím účinkom a 100% spoľahlivosťou.

JPX4 si môžete zakúpiť bez zbrojného preukazu a bez evidenčnej povinnosti. Jedinou zákonnou požiadavkou je minimálny vek 18 rokov.

JPX4 zastaví útočníka z bezpečnej vzdialenosti rýchlo a dlhodobo, ale bez toho, aby spôsobil trvalé zranenie. Spúšťa vysoko koncentrovaný prúd látky s rozptylom približne 40 cm a s rýchlosťou 290 km/h, ktorá letí až 7 metrov a presne zasiahne svoj cieľ. Okamžite paralyzuje útočníka alebo agresívne zviera a spôsobí silné podráždenie dýchacích ciest, očí a kože. To z neho robí najmodernejšie a najúčinnejšie zariadenie na báze kapsaicínu.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: JPX4CP-L10 JPX4CP-L20 JPXCP-L30 Zvoľte variant
Značka: PIEXON
€448,80
Kategória: PIEXON JPX4
Laserové zameriavanie: áno
Počet zásobníkov: 4
Rukoväť: Kompaktná
Rozmery: 194 x 40 x 125 mm
Váha bez lasera: 634 g
Dosah: 1,5 - 7 m
Bezpečná vzdialenosť: 1,5 m
Rýchlosť výstrelu: 80 m/s or 290 km/hr
Odpor spúšte: 8,5 kg
Aktívna látka: Piexol 400kS
Pracovná teplota: -20°C to +60°C
Batéria: nie je súčasťou balenia
Distribútor PIEXON pre SR
Distribútor PIEXON pre SR
Nakupujte výhodne a bez čakania
Len osobný odber
Len osobný odber
Na viac ako 15 miestach v SR
Nesmrtiace zbrane
Nesmrtiace zbrane
Bez potreby zbrojného preukazu
Švajčiarska kvalita
Švajčiarska kvalita
Účinné a spoľahlivé v každej situácii

Smerový tvar pištole umožňuje presné vypálenie prúdu tekutého korenia. Dokonca aj laici sa určite trafia. Patentovaný pohon zabraňuje strate tlaku a ponúka maximálnu spoľahlivosť. Tento produkt charakterizuje najjednoduchšia manipulácia a maximálna účinnosť. Používajú ho mnohé policajné a bezpečnostné orgány po celom svete. Pre tréning sú k dispozícii aj cvičné kazety. S JPX4 je možné vložiť jednotlivo 4 zásobníky.

Popis JPX4 Compact 2 Laser

JPX4 Compact 2 Laser je vyrobený z odolného polyméru – skladá sa z pažby a zväzku štyroch hlavní, ktoré slúžia zároveň ako zásobníky. Pažba, ktorá poskytuje plnohodnotný úchop, v sebe ukrýva spúšťový aj úderný mechanizmus. V pažbe je integrovaný laserový zameriavač ovládaný v spodnej časti, ktorý je napájaný 2 batériami typu CR2032 (nie sú súčasťou balenia).

Jednoduchým odistením obojstrannej páčky smerom uvoľníte poistku a odklopíte zväzok hlavní do ktorého potom môžete nabiť 4 zásobníky spojené plastovým klipom. Po zaklapnutí zväzku späť je JPX4 pripravený na použitie. Farba hlavní môže mať okrem štandardnej čiernej tiež oranžovú farbu.

Mechanizmus štyroch úderníkov sa automaticky prepína vplyvom predchádzajúceho výstrelu proti smeru hodinových ručičiek.

popis-jpx4-compact-laser

Princíp výstrelu

Po klepnutí úderníka do zápalky dôjde k zahoreniu prachu a expanzii vzniknutých plynov, ktoré vytlačia piest s dráždivou látkou tryskov. Rýchlosť výstrelu je až 80 m/s (merané na V1,5m) a dostrel až 7 m pri rozptyle do 50 cm. Látka sa konzistenciou podobá gélu, preto sa nerozšíri do priestoru, ale vo veľmi krátkom čase jej čiastočky klesnú k zemi. Spúšť má dostatočne dlhý chod a navyše zaberá až v zadnej časti po úplnom stlačení aby nedošlo k náhodnému výstrelu, nie je teda nutná mechanická poistka.

K PIEXON JPX4 Compact 2 Laser je možné dokúpiť príslušenstvo: opaskové puzdra, bezpečnostné puzdra, služobné puzdra, náhradné zásobníky (ostré aj cvičné), dekontaminačný sprej alebo taktické svietidlo.

Produkt neposielame, musíte si ho prevziať osobne v sídle našej spoločnosti alebo u niektorého z našich partnerov v rámci Slovenska, ktorých zoznam nájdete pri výbere odberného miesta v procese objednávky.

Použitie

 • Pri sebaobrane
 • Na ochranu osôb a majetku
 • Ako služobný donucovací prostriedok
 • Proti agresívnym zvieratám
 • Ako náhrada strelnej zbrane
 • Pre strážnikov MsP – posádky výjazdových vozidiel

Výhody JPX4 Jet Defender Compact 2 Laser

 • Vstavaný laser
  S laserovým zameriavaním budete mať situáciu neomylne pod kontrolou.

 • Vysoký zastavovací účinok
  S okamžitou účinnosťou a paralýzou útočníka alebo agresívneho zvieraťa.

 • Rýchla výmena zásobníka
  V priebehu pár sekúnd ste pripravení znovu strieľať.

 • Nesmrtiace účinky
  Odznejú o 45 min. po aplikácii.

 • Pevný úchop a mieridlá
  Vďaka pevnému úchopu a mieridlám je zaručená presnosť zasiahnutie cieľa.

 • 100% spoľahlivosť
  Zásobníky nie sú pod tlakom.

 • 4 náboje vysoko účinnej látky
  Pre rýchle a nekomplikované nabíjanie sa hlaveň jednoducho otvorí a zásobníky Piexon sa vložia jednotlivo alebo spoločne.

 • Inovatívny systém pohonu
  Na rozdiel od aerosólového spreja je pohonný systém rovnako spoľahlivý a bezpečný ako porovnateľná technológia automobilového airbagu.

 • Bezpečný a odolný voči poveternostným vplyvom
  Patentovaný systém pohonu zaisťuje, že JPX4 zostane prevádzkyschopný a účinný aj pri silnom protivetre alebo daždi. Nedochádza ku kontaminácii prostredia ani pri použití vo vnútri budov alebo v miestnosti.

 • Soft-Grip
  Pre optimálnu manipuláciu s JPX4 je celá rukoväť vyrobená z obzvlášť nekĺzavého materiálu, aby perfektne padla do ruky v každej situácii..

Obsah balenia

 • JPX4 Jet Defender Compact 2 Laser v čiernom prevedení.
 • 1x ostrý zásobník JPX Jet Defender.
 • Záručný list vrátane slovenského návodu.
 • Batérie (typ LR44 3ks) nie sú súčasťou balenia.

 

Späť do obchodu