JPX2 Gen 1, laser set

Buďte vždy dobre pripravení ochrániť to na čom vám najviac záleží. Je kompaktný, ľahko použiteľný a napriek tomu vysoko účinný obranný prostriedok. JPX2 Gen 1 laser si môžete zakúpiť bez zbrojného preukazu a bez evidenčnej povinnosti. Jedinou zákonnou požiadavkou je minimálny vek 18 rokov.

JPX2 Gen 1 laser využíva unikátnu technológiu aplikácie účinnej slzotvornej látky. Je vyrobený z vysoko odolného polyméru a odolá aj nešetrnému zaobchádzaniu, teplotám alebo vlhkosti.

JPX2 Gen 1 laser zastaví útočníka alebo agresívne zviera z bezpečnej vzdialenosti rýchlo a dlhodobo bez toho aby mu spôsobil trvalé zranenie. Spôsobí mu silné podráždenie dýchacích ciest, očí a kože. Vysoko koncentrovaný prúd látky s rýchlosťou 290 km/h letí až 7 metrov a presne zasiahne svoj cieľ, čo z neho robí najmodernejšie a najúčinnejšie zariadenie na báze kapsaicínu.

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: JPX002 JPX004 Zvoľte variant
Značka: PIEXON
€304,80
Kategória: PIEXON JPX2
Laserové zameriavanie: áno
Počet zásobníkov: 2
Rukoväť: Kompaktná - mini
Rozmery: 188 x 35 x 92 mm
Váha bez lasera: 355 g
Dosah: 1,5 - 7 m
Bezpečná vzdialenosť: 1,5 m
Rýchlosť výstrelu: 80 m/s or 290 km/hr
Odpor spúšte: 8,5 kg
Aktívna látka: Piexol 400kS
Pracovná teplota: -20°C to +60°C
Batéria: nie je súčasťou balenia
Distribútor PIEXON pre SR
Distribútor PIEXON pre SR
Nakupujte výhodne a bez čakania
Len osobný odber
Len osobný odber
Na viac ako 15 miestach v SR
Nesmrtiace zbrane
Nesmrtiace zbrane
Bez potreby zbrojného preukazu
Švajčiarska kvalita
Švajčiarska kvalita
Účinné a spoľahlivé v každej situácii

Smerový tvar pištole umožňuje presné vystrelenie prúdu tekutej látky – korenia. Dokonca aj užívatelia, ktorí nemajú so zbraňami skúsenosti sa určite trafia. Patentovaný pohon zabraňuje strate tlaku a ponúka maximálnu spoľahlivosť. JPX2 Gen 1 sa ľahko používa a je mimoriadne účinný, používajú ho mnohé policajné a bezpečnostné zložky po celom svete. Pre tréning sú k dispozícii aj cvičné kazety s potravinárskou farbou. Na špeciálne želanie a u väčších objednávok môže byť súčasťou UV farbivo.

Popis JPX2 Gen 1 laser

Jet Protector JPX2 sa skladá z rámu a zásobníka. Obe tieto časti sú vyrobené z odolného polyméru, ktorý odolá nárazu aj vlhkosti. Rám sa skladá pažby, úderného mechanizmu, spúšte a vodiacej koľajničky, na ktorú sa zasúva zásobník s 2 náplňami. Stlačením obojstrannej páčky dôjde k uvoľneniu zásobníka. Na integrovaný „Picatinny rail“ môžete pridať príslušenstvo napr. taktické svietidlo.

popisy-jpx-1gen

Princíp výstrelu

Po klepnutí úderníka do „zápalky“ dôjde k zahoreniu prachu a expanzii vzniknutých plynov, ktoré vytlačia piest s dráždivou látkou. Rýchlosť výstrelu je až 80 m/s (meraná na V1,5m) a dostrel až 7 m pri rozptyle do 40 cm. Po výstrele je iba minimum čiastočiek účinnej látky rozptýlených vzduchom, preto nedochádza ku kontaminácii prostredia vďaka čomu sú obranné prostriedky JPX Jet Defender vhodné pre použitie vo vnútri budov a v uzavretých priestoroch. Použitá technológia a vysoká rýchlosť výstrelu zaisťuje presnosť zásahu a eliminuje možnosť vychýlenia účinnej látky aj za nepriaznivého počasia, ako je dážď alebo vietor.

Použitie

 • Pri sebaobrane
 • Na ochranu osôb a majetku
 • Ako služobný donucovací prostriedok
 • Proti agresívnym zvieratám
 • Ako náhrada strelnej zbrane
 • Pre strážnikov MsP – posádky výjazdových vozidiel

K Jet Protector JPX2 je možné dokúpiť príslušenstvo: opaskové puzdra, bezpečnostné puzdra, služobné puzdra, náhradné zásobníky (ostré aj cvičné), dekontaminačný sprej alebo taktické svietidlo.

Produkt neposielame kuriérom alebo poštou, musíte si ho prevziať osobne v sídle našej spoločnosti alebo u niektorého z našich partnerov v rámci Slovenska, ktorých zoznam nájdete pri výbere odberného miesta v procese objednávky.

Výhody JPX2 Gen 1 laser

 • Vstavaný laser
  Model JPX2 sa dodáva aj so zameriavacím laserom aby ste mali situáciu neomylne pod kontrolou. Voliteľný integrovaný laser je prevzatý z modelu JPX6.

 • Vysoký zastavovací efekt
  S okamžitou účinnosťou a paralýzou útočníka alebo agresívneho zvieraťa.

 • Maximálna dostrel 7 metrov
  S rozptylom až 40 cm.

 • Nesmrtiace účinky
  Odznejú po 45 min. po aplikácii.

 • 2 dávky účinných látok
  Keď sa počíta každá sekunda, zásobník môžete rýchlo a jednoducho vymeniť.

 • Kompaktný dizajn
  Vďaka kompaktným rozmerom je možné JPX2 bezpečne skladovať v domácnosti alebo diskrétne nosiť na verejnosti.

 • Inovatívny systém pohonu
  Na rozdiel od bežného aerosólového spreja je pohonný systém rovnako spoľahlivý a bezpečný ako porovnateľná technológia automobilového airbagu.

 • Maximálny zastavovací účinok
  Napriek kompaktným rozmerom má JPX2 maximálnu obrannú silu, vďaka čomu je najspoľahlivejším prostriedkom vo svojej triede.

 • Odolný voči poveternostným vplyvom
  Patentovaný systém pohonu zaisťuje, že JPX2 zostane prevádzkyschopný aj pri silnom protivetre alebo daždi.

 • 100% spoľahlivosť
  Zásobníky nie sú pod tlakom.

Obsah balenia

 • JPX2 Gen 1 laser v čiernom prevedení.
 • 1x ostrý zásobník JPX Jet Defender.
 • Záručný list vrátane slovenského návodu.
 • Batérie (typ LR44 3ks) nie sú súčasťou balenia.

 

Späť do obchodu